Usługi

Usługi

Nasze biuro specjalizuje się przede wszystkim w wywiadzie gospodarczym i sprawdzaniu wiarygodności kontrahenta, sprawdzaniu wierności partnerów, ustalaniem miejsca pobydu osób, kontroli rodzicielskiej, a także szeroko pojętym bezpieczeństwem osób prywatnych i osób fizycznych. Pomagamy także w zupełnie niestandardowych sprawach.

W zależności od potrzeb klienta wykonujemy inne usługi detektywistyczne.

Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności na terenie woj. dolnośląskiego i woj. lubuskiego.

Ustalanie miejsca pobytu

Jeśli zależy Ci na tym, aby ustalić miejsce pobytu konkretnej osoby to zapraszamy do kontaktu. Postaramy się znaleźć ją dla Ciebie. skontaktuj się z nami i powiedz nam kogo szukasz!

Wywiad gospodarczy

W dzisiejszych niepewnych czasach niezwykle istotne jest to, aby sprawdzić działalność kontrahentów z którymi chcesz podjąć współpracę. Dzięki temu będziesz wiedział czy dana osoba jest godnym zaufania partnerem czy niewypłacalnym bankrutem.

Wierność partnera

Nie wszyscy partnerzy są wierni. Jeśli masz wątpliwości co do wierności Twojego partnera to skontaktuj się z nami i przedstaw swoje obawy. Naszym zadaniem jest sprawić, abyś miał lub miała czarno na białym.

Bezpieczeństwo firmy

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była bezpieczna to koniecznie zleć nam audyt w Twojej firmie. Dzięki niemu dowiesz się czy i gdzie są słabe punkty osłabiające bezpieczeństwo Twojej działalności. Powiemy Ci także jak ją zabezpieczyć, abyś mógł spać spokojnie. Żaden ransomware i wykradanie danych nie będzie Ci straszne1

Bezpieczne kasowanie danych

Jeśli posiadasz w domu lub firmie laptopa lub telefon z którego chcesz całkowicie usunąć swoje dane to świetnie trafiłeś. Usuwamy dane z dysków 2,5'', 3,5'', kart pamięci, pendrivów i innych nośników w taki sposób, że nikt ich nie odzyska. Nie ma znaczenia, czy używasz Windowsa, Linuxa, MacOSa czy system plików to NTFS, exFAT czy EXT$. Usuniemy każdy bit dysku.

Odzyskiwanie danych

Przez przypadek usunąłeś ważne dane? A może Twoje dziecko usuwa dane z laptopa, abyś nie wiedział do czego go używa? Odzyskamy je dla Ciebie. No chyba, że skorzystałeś z naszej usługi Bezpiecznego kasowania danych.

Wywiad personalny

Obserwacja i kontrobserwacja

Organizacja bezpiecznych spotkań biznesowych

Ustalenie miejsca pracy

Poszukiwania osób

Skontaktuj się z nami!

Nawet jeśli masz niestandardowy problem, to nie wahaj się - napisz do nas lub zadzwoń.